STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Výhra v Hleďsebi !!

V.Hleďsebe D.Rychnov 1:5 (0:2)

Branky: Žlkovan Michal - Vaněk Petr 2, Truhlář Petr, Stejspal Jan, Razým Miroslav; Rozhodčí: Hyčka Pavel

K dalšímu utkání Krajské soutěže jelo naše mužstvo do Velké Hleďsebe. Vzhledem k neúčasti některých hráčů bylo třeba upravit sestavu, na pravou stranu zálohy se postavil Jakub Lippert a do útoku posila od žákovského týmu Míra Razým.
Utkání začalo velmi dobře, při svém prvním utkání za dorost vstřelil M.Razím naší první branku. Soupeře se nám od počátku dařilo přehrávat a dostávat se do zakončení. Ještě v prvním poločase zvýšil náš náskok P.Vaněk na 2:0. Do druhého poločasu Rychnov nastoupil s tím, že se nesmí opakovat zápas proti Teplé.Pokračovali jsme v aktivní hře a snaze navýšit skore. Po brankách H.Stejspala, P.Truhláře a dalšího gólu P.Vaňka byl stav zápasu 5:0. Soupeř ještě korigoval výsledek čestným golem ale to už naší výhru nemohlo ohrozit.

Trenér : " Utkání bylo od začátku v naší režii, náš tým odehrál kvalitní zápas a nedal soupeři možnost myslet na bodový zisk v tomto souboji. Utkání se odehrálo za pěkného počasí na kvalitním hřišti a výsledek také odpovídal našim představám,takže jiné slovo než spokojenost není na místě."

Žádné komentáře