STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Výhra bez oslav !

Po vloženém kolu a pořážce v Královském Poříčí změřil náš tým síly s dorostem Slavoje Bečov nad Teplou. A přestože se náš soupeř nalézal v dolních patrech tabulky náš tým nedokázal soupeře výrazně přehrát.

První poločas nezačal pro náš dorost zrovna nejlépe. Po podklouznutí brankáře Jana Titěry se dostal hostujcí útočník před zcela odkrytou branku a stoprocentní šanci proměnil. 0:1. I přes tento smolný začátek se náš tým nevzdal a rychle vyrovnal. Míra Razým střelou podél brankářesrovnal stav na 1:1. Po té však hráli lépe hosté a vytvořili si některé slibné šance. Ty si vytvořil i Rychnov, ale skóre se do půle již nezměnilo.

Do druhé půle šli dorostenci s odhodláním vstřelit branky, zlomit odpor soupeře a zápas rozhodnout. Realita však byla jiná. Hosté opět lépe vstoupili do poločasu. Záložní řada Rychnova se pokusila okamžitě zatlačit soupeře. Ten se však zmocnil míče, přečíslil domácí obranu ujal se vední 1:2. Přesto dorostenci napjali veškeré síly a "přišpendlili" hosty na jejich útočnou polovinu. Bojovnost a odhodlání však narážely na dobře sformovanou obranu hostů. Vyrovnat se nakonec podařilo Petrovi Kokoškovi, když tlak domácích vyústil ve zmatek hostující obrany a míč poskakující kolem branké čáry uznal rozhodčí za gól.2:2. Po té napjali rychnovští dorostenci všechny síly směrem pro tři body. A brzy se dočkali. Přesný centr usměrnil hlavou Roman Šajánek. A bylo otočeno 3:2. Hosté se z otočení zápasu jen těžko vzpamatovávali a tak Rychnov přidal ještě jednu branku, kdy opět při zmatku v obraně hostů trefil míč do odkryté branky Petr Mentlík.

Podprůměrný fotbalový výkon našeho týmu tak nahradila vůle a bojovnost, která dokázala fotbalovou "křeč" zlomit. Právě vůli tak děkujeme za tři body !
Žádné komentáře