STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Sezona 2009/2010 !Sezona nám skončila a je třeba říct, že jsme určitě všichni rádi.Chtělo by se říct, je konec, rychle zapomenem a s čistou hlavou jdem do dalšího ročníku soutěže dorostu.

Po 4.místě v minulém ročníku je 8.místo jistě zklamáním a určitě nevypovídá o kvalitě našeho týmu. Je ale pravda ,že po těsných prorážkách v Habartově ( 3:4) a doma proti Citicím (1:2) a Lomnici (2:3) nejde na lepší umístění myslet.

Velkým problémem minulé sezony bylo, že hodně našich hráčů často "zapomínalo" cestu na tréninky a utkání a pár jedinců ji za celé jaro nenašlo vůbec.Když k tomu přidáme, že SK Dolní Rychnov zrušil své žáky a nebylo kde doplnit kádr,tak bohužel musíme přiznat,že hlavním úkolem posledních kol bylo dohrát sezonu důstojně a v jedenácti hráčích.To se za pomoci hráčů Ačka, bývalých žáků a dokonce i přípravky nakonec povedlo.Přes špatné umístění je třeba některým hráčům dorostu poděkovat i za pomoc A týmu v 1.A třídě. Díky jejich účasti na tréninkových jednotkách v zimní přípravě a v průběhu sezony, mohl náš A-tým kvalitně trénovat v dostatečném počtu hráčů.
Když to zjednodušíme, tak ono je to vždy o lidech ( hráči, trenéři), zájmu, přístupu, smyslu pro tým a chuti ....
V posledním domácím utkání proti družstvu z Lomnice nastoupil náš tým v sestavě,která věkově (kromě jednoho hráče) může hrát v příštím ročníku KS a předvedla velmi solidní výkon a to hlavně v prvním poločase.Branka A.Kleina po "slalomu" v PK soupeře a výkon T.Kokošky dávají naději, že se v Rychnově stále dají ještě najít nový fotbalisté....jen chtít.
Žádné komentáře