STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

S Teplou remíza 2:2 !!

D.Rychnov Teplá 2:2 (1:0)

Branky: Lippert Jakub, Vaněk Petr - Horváth Ondřej, Hrabovský Robin; Rozhodčí: Eliáš Bohuš

Do utkání náš tým nastoupil velmi dobře, aktivní hrou a velkým množství šancí. Velkým problémem ale bylo proměnit šance v branky a to nás připravilo o tři body za vítězství.
V prvním poločase se podařilo vstřelit pouze jeden gol, když jedinou z mnoha svojich šancí proměnil Kuba Lippert. V druhém poločase se alespoň z penalty trefil Petr Vaněk a zvýšil na 2:0, ale zahazování šancí pokračovalo. To se nakonec ukázalo jako rozhodující, po hrubé chybě našeho brankaře se soupeři podařilo "vstřelit " kontaktní branku a několik minut před koncem po zmatku v naší obraně vyrovnat. V posledních minutách mohl Rychnov i Teplá strhnout vedení na svojí stranu, hráč Teplé netrefil naší odkrytou branku a nášemu hráči se zase nepodařilo prostřelit soupeřova brankaře.Konec utkání byl provázen strkanicemi a tak si rozhodčí nechtěl komplikovat situaci a zápas ukončil bez nastavování.

Trenér : " Až na závěrečných dvacet minut bylo utkání pod naší kontrolou, vedení 2:0 a velké množství šancí ukazovalo na naše vítězství. Pak ale přišel nepochopitelný výpadek v závěrečné části utkání a soupeř vyrovnal. Toto utkání rozhodla nemohoucnost našich hráčů proměnit i ty nejvyloženější šance a hrubé chyby na konci utkání.Bohužel to na jaře nebylo poprvé a naši hráči si musí uvědomit, že je třeba hrát až do závěrečného hvizdu rozhodčího."

Žádné komentáře