STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Rychnov - FC Cheb

Po porážce v prvním jarním kole v Teplé odjížděl náš tým do Chebu s cílem bodovat. V zápase mohl trenér spoléhat spíš na kvalitu než na kvantitu, na zápas nás bylo přesně jedenáct.Utkání se hrálo v nedělním dopoledni na místní nové umělce za hezkého slunečného počasí.
Proti místnímu FC je taktika dopředu dána, je potřeba pokrýt nejlepšího střelce soutěže Jana Lopatia. První poločas nám vyšel podle představ, Rychnov dobře kombinoval a vytvářel si dostatečné množství šancí. Přestože se soupeř ujal vedení brankou koho jiného než svého střelce, Rychnov velice rychle odpověděl a ještě do konce poločasu nastřílel chebskému FC pět branek ( 2xP.Kokoška,Tirinda z penalty,Srb a Razím).
V druhém poločase se soupeř zlepšil a začal "zlobit" ale náš tým už si zasloužené vítězství bez větších problémů pohlídal. Po zápase se tak v kabinách FC Cheb rozléhal rychnovský vítězný pokřik.
sestava: T.Makarovič- A.Tirinda-O.Dudek,P.Mentlík, L.Kokoška- P.Čech,Z.Liebl,D.Srb,P.Kokoška - D.Kareš,M.Razím
Žádné komentáře