STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Porážka v Drmoulu!!

Sokol Drmoul - SK Dolní Rychnov 3:1(1:1) .
 Po skvělém úvodu,kdy se hned v první minutě trefil po centru Truhláře náš tradiční střelec Vaněk vedl Rychnov na horké půdě Drmoulu 1:0. Po dvaceti minutách přišla sporná penalta P.Mentlíka na útočníka Drmoulu,kterou soupeř vyrovnal na 1:1 a tak také skončil první poločas.
Druhá půlka probíhala ve stejném duchu jako první, vyrovnaný boj mezi šestnáctkami a minimum šancí. Hrál se důrazný ale férový fotbal ( v celém utkání rozdal rozhodčí po jedné žluté kartě na každé straně).V 85.minutě ale udělala naše obrana obrovskou chybu, kdy si na dlouhý výkop brankaře domácích naběhl kanonýr Drmoulu Polívka,míč propadl mezi naší obranou a bylo "vymalováno". ..2:1. Pokus o vyrovnání nevyšel,během několika minut se ta samá situace opakovala jako přes kopírák a Drmoul upravil na konečných 3:1.
Trenér : "Náš tým odehrál na půdě vedoucího celku soutěže vyrovnané utkání se šťastným koncem pro soupeře. Jednalo se o klasické první utkání,kde souhru a přesnou kombinaci nahradila bojovnost a důraz.Utkání rozhodla větší vůle soupeře po vítězství v závěrečných minutách, naše hrubá chyba a také trocha toho štěstí.Nedá se nic dělat i porážky patří k fotbalu a tak je třeba se soustředit na další utkání ,které hrajeme na domácím hřišti proti mužstvu Citic.Věřím, že tým udělá pro vítězství maximum."
 
Poslední komentáře
13.05.2014 10:05:15: Nakupujte se slevou kosmetiku Oriflame. Zdarma registrace nováčků Oriflame z celé ČR. Vyzkoušejte ne...
07.06.2012 19:50:59: makes me wish I could actually be good at a sport. szkola windsurfingu
13.05.2012 23:39:55: Hiring providers operate with making certain that competent applicants are generally printed using t...