STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Padla i Březová !


Do Rychnova zavítal v rámci 6.kola Krajské soutěže celek Olympie Březová. Březová byla v tabulce na druhém místě se stejným počtem bodů jako náš tým a hrálo se teda o průběžné první místo v soutěži.Navíc v posledním vzájemném utkání v rámci turnaje o pohár D.Rychnova, Březová náš celek porazila 2:0 a tak bylo co vracet.

Do našeho šestého utkání nastoupil náš dorost oslaben o P.Vaňka (stop za ČK), D.Nguyena(práce) a T.Makaroviče(hokej), post středních záložníků proto obsadila dvojice P.Čech a P.Kokoška.

V utkání se potvrdila vyrovnanost týmů. Březové se podařilo vstřelit první branku když si na centr na zadní tyč naběhl M.Kaciašvili a hlavou otevřel skóre 0:1. Rychnovu se podařilo vyrovnat také ze standartní situace,když přímo z rohu zakroutil míč do soupeřovo branky J.Stejspal 1:1. Do vedení se náš tým dostal po situaci na polovině hřiště,zahrával se míč rozhodčího a Březová měla vrátit míč nám. Protože se k tomu žádný hráč soupeře neměl, tak si vzal míč J.Stejspal, zatáhl míč po naší levé straně a parádní střelou dostal Rychnov do vedení 2:1.

Druhý poločas začala Olympie náporem a snahou vyrovnat, zatlačila náš tým na vlastní polovinu a nám se dařilo jen velmi těžce podržet míče na polovině soupeře. Tlak soupeře však většinou končil před náším pokutovým územím nebo špatnou koncovkou. Rychnovská obrana fungovala téměř na jedničku a co prošlo pochytal brankař J.Titěra. Přesto nebylo do posledních minut o výsledku rozhodnuto.V poslední minutě se ale A.Klein prosadil přes tři hráče soupeře a rozhodl o naší konečné výhře 3:1.Žádné komentáře