STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Nejbližší zápasy!!

 

•1. března (neděle 15.00 UMT Baník Sokolov) odehrajeme náš první zápas v roce 2009.Soupeřem bude dorost FK Nová Role,který je po podzimní části na 11.místě Krajského přeboru Karlovarského kraje. Náš první soupeř už v únoru odehrál dvě přátelské utkání. Proti mužům SK Božíčany vyhrál 4:2 (1:1) a poté podlehl druhému mužstvu Krajského přeboru Spartaku Chodov 0:3 ( 0:0). Bližší informace na www.fknovarole.cz

3.března ( úterý 13.00 UMT Baník Sokolov ) nastoupíme proti žákům Baníku Sokolov A.Pod vedením trenéra Luboše Váši, vedou "baníkovci" po podzimu divizi starších žáků. V přípravě na jaro odehrál náš soupeř zatím šest utkání a z toho pět vítězně. Bližší informace na www.fksokolov.cz v sekci A žáci.

Vzhledem k tomu, že se jedná o silné a navíc i rozehrané soupeře, bude jistě zajímavé porovnávat, jak tyto naše úvodní utkání zvládneme. Naše družstvo v současnosti končí tu část přípravy,kdy se hlavně nabírá fyzická kondice a od března už se zaměříme na vlastní hru, techniku a získání herní praxe.

Žádné komentáře