STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Nakonec 4.místo !!

O víkendu se odehrálo poslední kolo Krajské soutěže dorostu. Vzhledem k porážce Citic v Chebu bylo už před zápasem proti Aši jasné, že obsadíme nejhůře 4.místo.
V boji o třetí příčku se nám ale nedařilo podle našich představ, náš soupeř Jiskra Aš podal výborný výkon a zaslouženě zvítězil.

SK Dolní Rychnov- Jiskra Aš 2:5 (1:2)

 
Branky: Vaněk Petr, Geier Ludvík - Toth Dominik 2, Dorotovič Jan, Novák Jiří, vlastní
Rozhodčí: Adamec Radim; ČK: Abulkasim Sammy, Kolář Ondřej
sestava : Lippert - Petrů - Dudek,P.Kokoška,Truhlář - Geier,Nguen,Netuka, J.Mentlík - Vaněk,Liebl
střídání : 35.min. Geier ( zranění) - P.Mentlík, 65. min. Vaněk (zranění) - Makarovič, 85.min. P.Kokoška( zranění) - L.Kokoška

Trenér : " Vzhledem k tomu, že se hrálo o třetí místo bylo jasné, že se bude jednat o bojovné utkání kde bude kromě kvality rozhodovat i vůle a bojovnost. Při snížení Petra Vaňka na 2:3 jsem věřil, že se podaří obrat a strhneme zápas na svojí stranu ale bohužel se tak nestalo.Zdeněk Liebl trefil pouze tyč a poté soupeř vstřelit rozhodující branku na 2:4. Je otázka, jak by utkání vypadalo kdyby jsem mohl postavit K.Kalbáče a A.Tirindu a v průběhu utkání nedošlo k tak velkému počtu zranění ale na kdyby se nehraje....
Sportovně musíme uznat, že soupeř byl lepší a jeho vítězství v tomto utkání bylo zasloužené. Náš tým si lepší umístění prohrál v utkáních proti Habartovu a Teplé.Přesto považuji konečné čtvrté místo za úspěch a pokusíme se udělat maximum aby to příští rok bylo ještě lepší."


 

 

Žádné komentáře