STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Konečně vítězství !!

Čekali jsme na ně dlouho, ale stály za to. V zápasech s Baníkem Habartov s Sokolem Drmoul jsme si totiž připsali dvě vysoká vítězství.

SK Dolní Rychnov - Baník Habartov ---  5:0 

Zápas, ve kterém jsme byli po celou dobu lepším týmem, avšak nedokázali jsme proměnit vyložené šance. Hosty několikrát podržel brankář, jindy naše nepříliš důrazné zakončení. Směrem dopředu hrozili habartovští zejména z brejkových situací, se kterýma si však naše obrana dokázala vesměs poradit. Do kabin se šlo za stavu 0:0. S tímto stavem jsme samozřejmě nebyli spokojeni, protože gólových příležitostí na naší straně bylo opravdu mnoho. Druhý poločas probíhal v podobném duchu. S jedinou vyjímkou. Dařilo se nám šance oproti části první proměňovat a skóre začalo narůstat.  Nakonec se zastavilo na čísle 5. Konečně jsme si tedy připsali zasloužené tři body za vítězství - 5:0.

Sokol Drmoul - SK Dolní Rychnov --- 3:9

Do Drmoulu jsme odjížděli s jasným cílem - potvrdit 3 body ze zápasu s Habartovem. Věděli jsme však, že nás nebude čekat lehké utkání. Vstup do zápasu se nám příliš nepodařil. Pohlednému fotbalu neprospíval ani těžký, dosti promáčený trávník. Tomu se přizpůsobily oba týmy a ze začátku příliš fotbalové krásy vidět nebylo. Přesto se oba celky tlačili do šancí. Domácí naštěstí ani jednu neproměnili, za to Rychnov se radoval hned dvakrát. Proto se šlo do kabin za stavu 0:2. Pokyn trenéra zněl jasně, vlítnout na soupeře a vstřelit rychlý gól, který by měl soupeře definitivně porazit. Tento pokyn se nám podařilo splnit mnohonásobně. Na začátku druhé půle jsme totiž soupeři vstřelili rychlé čtyři branky a o zápase bylo rozhodnuto. Vedení přineslo na naše kopačky klid a k vidění byly i pohledné kombinační akce. Bohužel klidu bylo až příliš a zapomělo se silně na defensivu. Domácí se tak po třech ryclých brejcích a třech gólech v naší síti vrátili aspoň trochu zpět do hry. Naštěstí stav 6:3 byl pro nás dostatečným varováním. Vrátili jsme se zpět ke kombinační a odpovědné hře směrem dozadu. Podařilo se nám také vstřelit další tři branky a definitivně rozhodnout o našem druhém vítězství v řadě. Domácí Drmoul prohrál po druhé za sebou vysoko 9:3 a klesl na poslední místo tabulky.

V příštím kole nás čeká zápas diametrálně odlišný. Doma přivítáme vedoucí celek soutěže - silný Baník Vintířov.

   

Žádné komentáře