STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Debakl s Baníkem

     Baník Sokolov D - SK Dolní Rychnov 7:0(2:0)

sestava: Janošťák-Petrů,Dudek,P.Mentlík,Kokoška-Liebl,Čech,Stejspal,J.Mentlík-Petrlík,Lippert

střídání : 60.min. Filandr,Titěra za Petrlíka a Čecha,70.min. Fojtík za Dudka

Naše poslední přátelské utkání se hrálo na UMT, ale na těžkém zasněženém terénu a bylo bohužel poměrně jednostranné. Náš tým byl opět oslaben o brankaře a tentokrát i o útočníky Tirindu a Vaňka. Baník se na těžkém terénu lépe pohyboval a naše hráče kombinačně přehrával. Kromě jediné vyložené šance Stejspala se nám nepodařilo soupeře ničím zaskočit.

Vzhledem k našim ambicím v KS přinesl tento zápas trochu vystřízlivění a ukázal se fakt, že je v zimní přestávce stále co zlepšovat.Doufejme, že "facka" z toho utkání přišla ve správný čas a bude pro hráče větší motivací do zimní přípravy na sobě pracovat.

Přes nepovedený zápas na Baníku, je třeba všem hráčům poděkovat za výborné výsledky v podzimní části KS a dát jim do konce roku volno :-)
Začátek zimní přípravy neděle 4.ledna 2009 ,sraz ve 14.00 v Dolním Rychnově.

Žádné komentáře