STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Citické prokletí !!

Citice - D.Rychnov 5:2 ( 1:1)

sestava : Lippert ( 46.min. P.Mentlík) - Petrů- Dudek,Mentlík,P.Kokoška (C)- L.Kokoška,Liebl,Netuka,Čech-Tirinda,Petrlík ;do druhého poločasu nastoupil Geier


Do utkání šel Rychnov s tím, že vrátí soupeři jarní porážku. Domácí tým se ujal vedení poté, co si Kuba Lippert srazil soupeřův nepovedený centr do vlastní branky. Za náš tým vyrovnával Robert Netuka, když si hezky neběhl na centrovaný míč z levé strany a hlavou skóroval. Vstřelená branky Rychnov probudila a dostala do tlaku, který se ale nepodařilo golově proměnit. O poločasové přestávce ale náš brankař odmítl dál hrát a tak se musela narychlo upravit sestava. Rukavice si nakonec "natáhl" Peťa Mentlík a do obrany se stáhl Lukáš Kokoška. Přes veškerou snahu našeho mužstva se ale uvedená poločasová "komplikace" na týmu podepsala víc než trenér očekával.
Soupeři se v druhém poločase podařilo dostat do naší branky míč čtyřikrát a nám pouze jednou. Nedařilo se nám proměnit ani ty nejvyloženější šance a tak se zrodil výsledek 5:2 pro Citice. Nikdo se už nebude ptát na to, jaké branky náš tým dostal ani na to jak by zápas dopadl kdyby jsme nemuseli v poločase řešit problém s brankařem...prostě se prohrálo a nezbývá než rychle zapomenout a soustředit se na další zápas.


trenér : " Jednalo se o zápas dvou rozdílných poločasů. Úvodní část první půle byla vyrovnaná. Po vyrovnávací brance náš tým začal získávat převahu, ale bohužel pak došlo k "problému" s brankařem což se ve druhém poločase rychle projevilo . Když k tomu přidáme, že se nám nedařilo zakončení nemohl asi zápas dopadnout jinak. Náš tým se snažil hrát i přes nepříznivý výsledek a narůstající skóre až do závěrečného hvizdu za což chci hráčům poděkovat."

Žádné komentáře