STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Vezem body z Chebu !!

Po domácí porážce od Březové a výhře na týmem z Lubů jelo naše mužstvo na dohrávané utkání do Chebu. Domácí tým FC Cheb odehrál na jaře tři domácí utkání a ve všech zvítězil, nečekalo nás teda nic jednoduchého ale vzhledem k našim dosavadním ztrátám,bylo potřeba zvítězit a odvézt si tři body.
Vstup do utkání se nám povedl, obrana velmi dobře pokryla nebezpečné střelce domácích a Honza Stejspal z rohu otevřel skore. Po výborné individuální akci navýšil Zdenda Liebl naše vedení na 2:0 a tak skončil první poločas.
V druhém poločase se soupeři podařilo snížit po nedorozumění obrany a našeho "nového"brankaře. Peťa Vaněk ale nepřipustil žádné drama a zvýšil náš náskok opět na dvě branky. Skvělým zákrokem se ještě stihl blýsknout Michal Petrů,vychytal domácího útočníka,který byl úplně sám na malém vápně ale náš golman jeho střelu zázračně vyrazil.

FC CHEB - SK DOLNÍ RYCHNOV   1:3

Trenér : "V tomto utkání bylo třeba pokrýt výborné domácí střelce, což se nám podařilo. Zároveň se nám dařila kombinace, kterou jsme se dostávali před branku soupeře a vytvářeli si šance.Společně s týmovým výkonem právě zlepšená kombinace rozhodla o našem zaslouženém vítězství.Celé utkání se odehrálo ve férovém duchu a za to je třeba ocenit i hráče Chebu."

Poslední komentáře
23.10.2014 18:00:56: Inspirujte se přírodní kosmetikou Oriflame aktuální katalog. Katalog najdete na našem webu. V Orifla...