STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

S Habatovem 6:1 !

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže dorostu zavítal na hřiště Dolního Rychnova Baník Habartov. Na jaře minulého ročníku Habartov porazil náš dorost 4:3 a tak se dalo čekat, že nás nic jednoduchého nečeká.

Vzhledem k sobotnímu vítězství Březové bylo potřeba zvítězit, aby se podařilo udržet průběžné první místo v soutěži.

V prvním poločase se hra většinou odehrávala okolo "středového kruhu", Habartov se dostal do několika nebezpečných šancí ale domácím divákům a naší lavičce asi nejvíce zatrnulu při "malé domů" Aleše Tirindy, Honza Titěra v naší brance si ale poradil. I Rychnov si v první poločase vytvořil dost šancí a na rozdíl od soupeře tři golově zakončil ( střelci Honza Stejspal,Petr Vaněk,Petr Kokoška).
Do 2.poločasu se teda šlo za stavu 3:0 pro Dolní Rychnov, když poté P.Vaněk zvýšil na 4:0 bylo o osudu zápasu jasno.Na konečné skóre 6:1 pro Rychnov, za domácí navýšil H.Stejspal svým druhým gólem, H.Titěra z penalty a za hosty, v tomto zápase jejich nejlepší hráč Pešan.

Na další zápas pojedeme v sobotu do Lokte na hřiště místního FK, výkop je v 10 hodin.