Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Rychnov-Kraslice 2:1

kraslce.JPG

V posledním kole podzimní části jsme přivítali na svém hřišti silný tým Kraslic. Utkání mělo už dlouhý čas před výkopem punc derby a bitvy o druhé místo v tabulce.

A jak viděl vítězství Rychnova jeho trenér si můžete přečíst zde:

"K utkání podzimu nastoupilo naše mužstvo oslabené o brankaře, který stále není fit po zranění z Aše. V bráně ho tak musel nahradit náš stoper. To ovlivnilo sestavu i taktiku. První poločas nás mužstvo Kraslic přehrávalo a vytvořilo si několik golových šancí. Na ty jsme odpověděli jen střelou Vaňka. Soupeř nás dostal pod tlak, ale naše defenzíva zvládla poločas uhrát bez inkasované branky. Po domluvě v kabině se zvýšilo nasazení našich hráčů a hra se vyrovnala. Hned na úvod druhého poločasu vstřelil kapitán mužstva J.Mentlík naší vedoucí branku a poté se P.Vaněk prosadil hlavou z rohového kopu a zvýšil na 2:0. Soupeř sice snížil, ale na bod z Rychnova to bylo málo. Chtěl bych pochválit celé mužstvo, včetně náhradníků za příkladnou bojovnost, disciplinovaný výkon a touhu po vítězství. Závěrem bych rád poděkoval také našim fanouškům, kteří byli našim dvanáctým hráčem." zhodnotil utkání trenér Jan Franče.