STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Prokletí zlomeno !

Po porážce na hřišti Nové Role,kde náš tým nastoupil pouze v 9 lidech, přivítal rychnovský dorost na svém hřišti tým z nedalekých Citic.Na toto derby nebylo třeba hráče nijak zvlášť motivovat, náš soupeř nás v předcházejících čtyřech vzájemných zápasech vždy porazil a proto chtěl každý člen našeho týmu Citicím porážku vrátit.

Utkání začalo opatrně, hra se odehrávala většinou ve středu hřiště.Rychnov si vytvořil mírnou převahu ale bez golového efektu.Největší šanci promarnil P.Vaněk když nedal pokutový kop.Tým Citic hrozil z brejků, které většinou úspěšně zachytávala naše obrana. Branky se nakonec D.Rychnov dočkal po standartní situaci,kdy si střelu J.Stejspala srazil brankař Citic do vlastní branky.

Do druhého poločasu nastoupil náš tým s cílem neopakovat zápas proti Kynšperku a tentokrát dotáhnout utkání do vítězného konce.To se podařilo když P.Vaněk napravil své penaltové selhání jednou brankou,"sváteční" střelec O.Dudek vstřelil dokonce branky dvě (premiérové v dresu D.Rychnova) a neuvěřitelnou branku přidal J.Stejspal když překonal hostujícího golmana přímo z rozehrávky po obdržené brance přes polovinu hřiště.Ve druhém poločase byl Rychnov jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězil.Protože i hráčům Citic se podařilo dvakrát překonat našeho brankaře, skončilo utkání výsledkem 5:2 pro náš tým.