STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU

Oficiální stránky dorostu FOTBALOVÉHO klubu SK Dolní Rychnov

Novinky

Po podzimu 5. !

O víkendu se hrálo poslední podzimní kolo Krajské soutěže, po vítězství 2:0 ve Vojkovicích přivítal Rychnov na domácím hřišti tým z Lomnice.

Utkání se hrálo na velmi těžkém terénu a za vytrvalého deště, na některých částech hřiště byla dokonce nemožná kombinace po zemi.

Bojovné útkání poznamenala zranění našich opor hned v prvním poločase, nejdříve musel odstoupil J.Stejspal a poté i P.Vaněk.Ten ještě před svým zranění stačil několikrát "vyděsit" hostujícího golmana, ale bohužel bez gólového efektu.V závěru prvího poločasu se hráči Lomnice podařilo hezky trefit z přímého kopu a do kabin se šlo za nepříznivého stavu 0:1.

Přestože byl náš tým oslaben o své nejlepší střelce,byla v kabině o poločasové přestávce cítit chuť výsledek zvrátit.

Do druhého poločasu nastoupilo domácí družstvo velmi aktivně a zatlačilo svého soupeře na jeho polovinu. Při závaru před lomnickou brankou se nejprve neprosadil R.Malý ale následnou střelou R.Šajánka se podařilo vyrovnat na 1:1. R.Šajánek poté přidal ještě jednu branku a rázem vedl Rychnov 2:1. Lomnici se ale podařilo vyrovnat,po zaváhání naší obrany se do obrovské šance dostal hostující hráč,překonal i našeho brankaře ale "louže" v brankovišti míč zastavila ještě před brankovou čarou, v následujícím zmatku ale O.Dudek ve snaze odkopnout míč do bezpečí trefil hráče soupeře a tomu už nedělalo problém trefit naší prázdnou branku a vyrovnat na konečných 2:2.

Dorost Dolního Rychnova je tak po podzimní části soutěže na pátém místo se ziskem 28 bodů za 9 výher,1 remízu a 5 porážek.