Novinky

Kanonáda v Lubech, ale?!

Strunal Luby u Chebu - SK Dolní Rychnov -- 1 :17 (1:5)

Sestava D.Rychnova : Petrů  -  Tirinda, Dudek, Mentlík (55.min- Truhlář), Kokoška L.  -  Čech, Liebl, Netuka (68.min-Petrlík), Kokoška P.  -  Vaněk (C), Srb

Branky Rychnova: Liebl (4x), Vaněk (4x), Srb (4x), Netuka (2x), Kokoška P. (2x), Čech

Náš tým odjížděl do Lubů s jasným cílem. Porazit místní Strunal a připsat si první tři body. Jakým způsobem se však zápas vyvíjel nečekal opravdu nikdo.

Proti nám se totiž postavilo pouze 9 (8+1)protihráčů a tímto faktem byl zápas velmi poznamenán. Přesto se domácí snažili hrát a zejména v prvním poločase i zle zatápět naší obraně a to zejména z brejků. Převaha na hřišti se však nakonec přeci jen projevila. I když stejně jako v minulém utkání nás srážela nízká produktivita i z těch nejvyloženějších akcí a výborně hraný off-side systém domácího Strunalu. Přesto jsme první poločas vyhráli a to v poměru 5:1.

To horší pro domácí však mělo ještě přijít. Ze hry totiž odstoupil další z domácích fotbalistů a hlavně Rychnov konečně nahodil svůj "gólostroj". Během druhých 45 minut jsme nasázeli bezradnému soupeři 12 branek. Nutné je však vyzdvihnout výkon také přítomných fotbalistů Lubů, kteří se snažili hrát do poslední chvíle a to i přes velkou početní převahu a přes velké manko ve skóre.

Konečně jsme si tedy připsali tři body. Avšak , a to je to ale z nadpisu, nikdo nemůže momentálně vědět, jestli se body v konečné tabulce promítnou. Tým Lubů totiž zvažuje odstoupení ze soutěže, což by znamenalo anulování odehraných utkání. Avšak nepředbíhejme. Přesto vývoj osudu dorostu Lubů a naší rekordní výhry dál pečlivě sledujeme.